NOVINKY

Začínáme ve čtvrtek 3. 12.

Hurá! Konečně nám bylo "dovoleno" trénovat vevnitř. Šílená politická halucinace se trošku zmírnila a my můžeme zase vevnitř trénovat. Kdy?

Den "D" je ve čtvrtek 3. 12.  Tedy pro ty, co čekali, kdy se otevřou tělocvičny a gymy a vyčkávali s trénováním - soukromé i skupinové tréninky budou vevnitř už ve čtvrtek. V X-fitness by Spartan gym v Braníku. 1. skupinový trénink je v 19:30. Není nutná rezervace.

Máme zde obrovskou výhodu 1500 m2 cvičební plochy - takže se vejdeme všichni i s voličema ANO (které nikdo zatím neviděl, ale prý jich je dost). Popřípadě může být trénink rozdělen na více skupinek (kdyby někomu ležel v hlavě počet lidí). Lze se rozptýlit do širokého prostoru, kde budou efektivně dodrženy rozestupy, počet trenéru i cvičících. Dětské lekce a účast dětí na skupinových trénincích však není možná. Nejen kvůli nařízením, ale po těch dvou lockdownech nám nedovolí srdce otvírat a zavírat dětské lekce a vybírat členské příspěvky od rodičů, když nelze dostát pravidelným tréninkům, protože nám je to znemožněno. 

Ohledně roušek při tréninku - nesmyslu... necháváme jejich použití na vás a vašem svědomí a vědomí. Každý je zodpovědný za sebe, my v tomto smyslu za lidi nezodpovídáme. Kdo by měl zájem o to stát se ohledně restrikcí "profesionálním sportovcem" s většími výhodami, máme pro vás připravenou profesionální smlouvu s naším klubem na naše tréninky, zápasy.

ROZVRH SKUPINOVÝCH TRÉNINKŮ (od 3. 12. 2020):

PONDĚLÍ:  19:30 thajský box (pokročilí, zápasníci)

ÚTERÝ:      19:30 thajský box  (technické, kondiční lekce - i začátečníci)

ČTVRTEK:  19:30 thajský box (technické, kondiční lekce - i začátečníci)

Dále probíhají tréninky venku dle osobní dohody. Nikdy jsme nepřestali a nepřestaneme! 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz