NOVINKY

Nábor nových členů

Chcete trénovat thajský box? Možná jste nás našli náhodou, ale jesli vás myšlenka tréninku zajímá, zkuste číst dál nebo rovnou k nám přijít.

Máte-li sen, něco (sobě) dokázat a máte-li vůli, nenecháme vás to nikdy vzdát. Vše myslíme vážně. Stačí začít. Každý jednou začínal. I my.

Trénovat bojové sporty můžete v jakémkoliv věku a máte-li odhodlání a disciplínu můžete se utkat s těmi nejlepšími. Thajský box (thaibox) je ta největší výzva, která vás v ringových sportech může potkat. Trénink i v kondiční formě je velmi dynamický, a má ty největší výsledky (vysoká kondice, redukce tuku, zvýšení podílu svalové hmoty, síly, koordinace i sebevědomí). Především přes všechno úsilí je to láska (a zábava) na celý život.

A konktrétně k tréninkům, jak vypadaji... Jedná se o především technické a kondiční tréninky. Prvotním cílem je se naučit od začátku správně všechny údery a kopy. Nelze opomenout i cvičení pro rozvoj fyzické kondice (práce na boxerských pytlích, jednoduché posilování), která nelze v bojových sportech vynechat.

K nám mohou přijít všichni nadšenci (muži a ženy) starší 12 let (pro mladší sportovce máme dětský kickbox). Na první trénink s sebou stačí pouze sportovní oblečení. Později si pořídite boxerské rukavice a chrániče (stejně jako na lední hokej brusle). S doporučením kde a jaké koupit vám rádi poradí trenéři, na trénincích.

A jak se odhodlat? To musíte už sami. My o vás nevíme (zatím). Možná vám to všechno zní jako otřepané fráze a že zrovna pro vás to je nemožné aspoň v tomto životě. Třeba, že už jste to propásli...Připadá vám, že jste v "divném" věku, vidíte se nešikovní nebo neforemní? Ale i přes tyto pochybnosti, stejně vás zajímají výzvy a trénink bojových sportů? Zapomeňte na argumenty ostatních, pochybnosti z dětství a školy, kdy vám bylo řečeno, že například: "Už je pozdě. Vy to nikdy nedokážete. Nemá to cenu. Jste bez talentu..." a podobné řeči těch, kteří nechtějí, aby na tom někdo byl lépe, protože by museli také začít něco dělat. Neposlouchejte je. Ani svůj pochybovačný vnitřní hlas. Věřte intuici...

Náborové lekce pro nováčky probíhají v naší boxerně NOVĚ v Praze Braníku blízko Vltavy

(Xfitness - Branická 48) dle rozvrhu :

ÚTERÝ + ČTVRTEK - v 19:30

Pro další informace  nás můžete kontaktovat: 774779977

Mudroch team - trenéři  

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz