NOVINKY

Dětský kickbox

Informace pro rodiče našich malých kickboxerů. Aneb kdy budou dětičky trénovat?

Po uvážení a nestabilní situaci na jaře posouváme začátek dětských tréninků až na září. Proč?Ještě stále prý probíhá tedy "nějaká" pandemie... I když ji moc něvěříme (promiňte) a cítíme se manipulováni naší vládou, museli jsme vládní nařízení respektovat. Tělocvična byla nuceně zavřená a my se rozhodli z více důvodů přestěhovat. Již jsme velmi rádi otevřeli tréninky pro dospělé v blízké tělocvičně v Braníku, děti však stále nemůžou do škol o kontaktním sportu jsou neustálé diskuze. O rouškách a jejich nesmyslných použitích bylo také vyřčeno tisíce vět. Nesouhlasíme s nimi a možná bychom měli bojovat i na dalších frontách než jen v ringu? Odmítáme se však přít o jejich použití u dětí a možností ataku ze stran veřejnosti. Proto až v září. Čekali jsme i na vás rodiče, zkuste nám eventuelně zavolat či napsat. Jdou některé již do školy? Co děláte? Pošlete nám video či fotku jak doma trénují. Budeme rádi sdílet.

Chtěli bychom na podzim nahradit  co nejvíce tréninků i z dob koronaviru všem dětem co u nás měli zaplacený letní semestr. Další informace  budou zde na webu, FB či IG. Můžete nám i zavolat. Počítáme, že začneme druhý týden v září, možná dříve. Uvidíme jak se bude vyvíjet i situace a ten politický nesmysl s tou "nemocí" skonči. Věříme, že všichni z dětí dorazí a budou moci pokračovat a že se vaše rodiny nedostali do nesnází. Budeme rádi, když pomůžeme aspoň tím naším sportem.

Už se těšíme na ty malé lotry a lotřice a jsme zvědaví na jejich kondici. Ale svět na nás počká. Nic nám neuteče. Mějte krásné dny i léto a v září začínáme :-). 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz