NOVINKY

MMA liga Nymburk 26.1.

Večerní GCF a dopolední liga MMA ve městě Nymburk. Tentokrát se za náš klub do klece podívali Petr Novotný (-70kg). Ondřej Tauchman (-77kg). a David Červený (-77kg).

Tentokrát naši kluci startovali pouze na lize.

Zápas č.1

Petr Novotný... soupeř se od začátku snaží strhnout Petra na zem, nicméně při druhém pokusu o strh zapomene na svou obranu a náš borec mu nasadí čistou gilotinu a zápastak  ukončuje v náš prospěch v prvním kole.

Zápas č.2

Ondřej Tauchman ... velmi tvrdý zápas od samého začátku. Ondra se trochu zbytečně nechává strhnout do přestřelky a ve výměnách hodně tvrdých úderů pochytává. Následně vylézá ze smrtící gilotiny, také z trianglu, ale nakonec zápas devět vteřin před koncem prvního kola (trochu nešťastně) ukončuje rozhodčí. Ondra bohužel tak prohrává na TKO.

Zápas č.3

David Červený .... od začátku se David nemůže dostat do zápasu. Odehraje se pár výměn, ale při jednom pokusu o útok našeho Davida ho soupeř dobře trefuje zvedákem a je konec. Prohra TKO první kolo.

Poučení: Kluci mají určitě skvěle natrénováno a dělají pokroky veliké, nicméně schází tomu to poslední a to je dokonale naladit hlavu. Pak bude vše perfektní. 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz