NOVINKY

Malé shrnutí roku 2019.

Rozhodl sem se napsat malé shrnutí za rok 2019.

Bojovým sportům se věnuji 28 let a musím říct, že mě to stále baví a určitě bych neměnil. Každý den mám kolem sebe lidi, kteří mají stejný zájem a to je se opravdu zlepšovat v rámci svých možností a někdy sáhnout i za jejich hranice.Vážím si každého člověka, který u nás trénuje a respektuji všechny cíle a houževnatost.

Sezóna 2019 byla pro mě jako trenéra velmi poučná a musím říct, že mi přinesla veškeré možnosti, které život sportovce nabizí. Zažil sem asi největší životní a sportovní selhání u jednoho ze svých (bohužel) dlouholetých sveřenců a do té doby i mého přítele (což byl jen můj jednostranný pohled). Také jsem, ale zažil velká a musím říct, že velmi příjemná překvapení. V tělocvičně začala vyrůstat nová generace zápasníků a vytvořila se parta, která začala fungovat jako celek a hlavně nesobecky jako opravdový tým. Proto se i říká: "Všechno špatný je pro něco dobrý ..."

Máme dnes v klubu kolem 14 zápasníků a kdyby mě někdo v létě řekl, že uděláme na mistrovství ČR v kickboxu, kicklightu a K-1 8 medailí ... tak mu nebudu věřit. Všem musím poděkovat a samozřejmě, že za výsledky bojovníků stojí i práce celého týmu. Tím nemyslím jen trenéry, ale všichni co chodíte trénovat a holkám a klukům děláte dobré sparingpartnery. Velké díky za to všem.

A k zápasníkům?

Bojovali jsme v čem šlo a myslím, že to nebudeme měnit. Ondra Tauchman bojoval letos v K-1, kickboxu, kicklightu a MMA. Vyhrál zlato a stříbro na MČR a získával zkušenosti jak to jen šlo. Petr Dlugoš naskakoval v K-1 lize a vždy bojoval jako lev až do konce. Vybojoval velmi cennou a bolestivou bronzovou medaili na MČR v K-1. Petr Novotný se letos podíval do ringu poprvé a hned se uvedl pěkným zápasem, který ukončil TKO. Petr nastoupil i na MČR v K-1 a tam vybojoval krásné druhé místo. Michala Bendlová vybojovala hned dvě placky na MČR. druhé místo v kickboxu a třetí místo v K-1. Nakonec si střihla i premiéru pod profesionálními pravidly v K-1 v Bratislavě a vybojovala tam tvrdý a vítězný zápas. Adam Šlingr a David Červený si odzápasily amatérské zápasy v MMA a nabírali potřebné zkušenosti. Lukáš Laněk se objevil ve dvou zápasech v K-1 pravidlech a ukázal nám, ale i sopupeřům, že má co nabídnout. Holky Vika Bulič, Andrea Filipová a Lucka Mudrochová (to myslím jmenovkyni mé ženy a naši dlouholetou členku) si vyzkoušeli jaké je to bojovat a udělaly pěkné zápasy. Už se nám i rýsují další adepti do zápasů a musím říct, že mám radost z toho zájmu.

Jsem možná o jeden rok starší, ale tento rok mě osobně dal hodně. Jsem vděčný, že můžu dělat tuhle práci a hlavně, že můžu dělat s lidmi jako jste vy. Možná to někdy je se mnou složité a vím, že i já mám své chyby, ale nikdy bych vás nezradil a vždy budu k vám upřímný a stát za váma.

V příštím roce máme plány trochu změnit podmínky trénování v tělocvičně. Zápasit kde to jen jde a ve všem co je pro nás a vás možné. Chceme i naše děti zapojit do koloběhu zápasů a neustále pracovat na tom aby slovo tým, nebylo jen slovo.

Děkuji vám za skvělý rok 2019 a přeji vám v roce 2020 mnoho úspěchů a to nejen ve sportu.

Pepa Mudroch

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz