NOVINKY

Vítězné zakončení ligy

V prosinci jsme si udělali radost a hlavně si ji tedy udělal Petr Novotný, který z posledního kola kickboxerské ligy K-1 přivezl do Prahy další vítězství. 16. 12. zakončil pro Mudroch team sezónu 2019 v České Lípě a zvítězil ve 2. kole technickým k.o.

Zápas naší největší amatérské ligy kickboxu ČSFu se odehrával především ve znamení kolen ve všech podobách. Petrovi nějak tyto techniky utkvěly v paměti a po lesknoucím se stříbře z Mistrovství ČR v minulých týdnech oslavil svoji celoroční přípravu opět zdviženou paží. 

Kdo zná ten vítězný pocit a ruku nahoře, ví jak skvěle se může boxer cítit. Po tvrdé přípravě, shazování váhy a konfrontaci se soupeřem v zápase, to je to, co vás nabíjí na další a další chvíle v životě. To je to, proč to všichni děláme - pro překonávání překážek, ať v tréninku u většiny z vás nebo u zápasníků v soutěžích. Výšku laťky si každý už nastavuje sám. V bojových sportech to není nikdy lehké, a to i u boxerského pytle a nastaveného časovače. Už tam se musíte překonávat a učit se nevzdat. A my se nevzdáme! Už teď startujeme v hlavě další sezónu a po Vánocích jdeme zpátky do tréninku. Budou vypsány i vyjimečné tréninky mezi svátky (sledujte náš FB a IG profil) a oficiálně nový rozvrh začíná 2. ledna 2020. Pro "zápasuchtivé": 1. kolo ligy MMA je 26. 1.2020.

A abychom nezapomněli: "Skvělý výkon, Petře. Gratulujeme tobě a také Lukášovi Mistrovi za kaučink. Poděkování patří i celé výpravě, našim klukům co si pomáhají celý rok v přípravě i u zápasů."

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz