NOVINKY

Fight night Bratislava

28.9. FIGHT NIGHT Bratislava. Dostala se k nám nabídka zápasu v K-1 pro naši Michaelu Bendlovou. Zkušenější soupeřka z Hanuman gym Bratislava Adriana Vrbová byla pro tento "match" určitě favoritkou.

Začal tak pěkný výlet vlakem do Bratislavy a cesta za další zkušeností na Fight Night Bratislava, a to hlavně pro naši Míšu. Po příjezdu navážila v pohodě 56 kg a mohla se v klidu začít soustředit na zápas, odpočívat a nabrat potřebné síly. Odpoledne před galavečerem dorazila další výprava našich fanoušků a kamarádů. Proběhlo krátké kafe a pozdní oběd a poté nastal čas se přesunout na místo zápasu.

Boxovalo se v jednom bratislavském "casinu" a musíme říct, že atmosféra byla super. Současně také probíhal na obrazovkách a plátnech okolo i přenos UFC, kde současně s Michalou zápasil poprvé i skoro český Machmud Muradov. A verdikt měli v úplně stejné chvíli! (Tedy to UFC je trošku jiné kafe a nás samozřejmě zajímal náš boj. Pro zpestření sportovního prostředí a pro fanoušky bojových sportů to ale bylo celkem vtipné.)

Samotný zápas:

Bojovalo se na 3x2 min. dle pravidel K-1 s možností extra kola. Hned od začátku naše soupeřka začala velmi tvrdě útočit a musíme říct, že některé okamžiky vypadaly pro nás hodně nebezpečně! Nakonec, ale nástup naší soupeřky Míša ustála a začala díky své kondici bratislavskou thaiboxerku trápit. Zápas byl většinou velmi vyrovnaný a tak jsme čekali na konečný verdikt. Ten zněl: "Remíza a tedy extra kolo navíc! " Michala měla za sebou velmi náročný letní kemp a tak jsme si do kola navíc věřili. Nakonec naší největší zbraní byla opravdu kondice a po extra kole jsme vyhráli 2:1 na body. A byl to tedy velmi těžký zápas, který určitě naší zápasnici posune o kus výš. Velká gratulace patří Míchale a celému týmu a velké díky všem co dorazili fandit, protože to opravdu není kousek do té Bratislavy.

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz