NOVINKY

Liga K-1 Slaný 2019

Další kolo ligy K-1 ve Slaném a naše výprava zastoupená Anreou Filipovou, Lucie Mudrochovou II., Ondrou Tauchmanem a Lukášem Laňkem. Mezi zápasníky máme pár nováčků a tak musí procházet "křtem" se poprat i v zápase. A jak to dopadlo?

Andrea Filipová (váhová  kat. -56kg): Andrejka navážila 52kg, ale přesto zápas chtěla. Její soupeřka byla o trošku zkušenější, ale i přesto se Andrejka boji nevyhýbala. Neustále výměny a velké množství kopů a všech možných technik se střídalo ve velkém tempu z obou stran. Byl to pěkný zápas a pro nás nakonec bohužel těsná prohra 1:2. 

Lucie Mudrochová II. (jmenovkyně naší zápasnice Lucky ve váze do  - 60kg): První kolo Lucky bylo plné zbytečného respektu ze soupeřky, která má pěknou "šňůru" výher. Nicméně ve druhém kole začala Lucka více tlačit a donutila soupeřku ustupovat. Ve třetím kole si už Lucka věřila, že může vyhrát a začala šlapat ještě trochu více. Nicméně zapomněla používat kopy a soupeřka nám neustále utíkala bodově . Nevadí, zápas holky předvedly dobrý a nescházelo tomu nasazení ani na jedné straně .

Lukáš Laněk (váhová kat. - 67kg): Tentokrát to našemu Lukášovi nevyšlo vůbec. Nechal se strhnout ke zbytečné přestřelce a totálně se přestal držet plánu. Jeho soupeř využil všeho co mu Lukáš dovolil a tvrdě trestal. Jelikož jde v první řadě o zdraví, tak jsem tento duel ukončil já z pozice trenéra ve druhém kole. Lukáš byl hlavou úplně jinde a tak neměl šanci zápas obrátit. Nevadí, chce to hlavně příště naladit hlavu a pracovat na koncentraci celkově. Jedeme dál, Lukáši !

Ondra Tauchman (váhová kat. - 75kg): Ondra je velmi disciplinovaný borec a chtěl ve Slaném letos vyhrát. Vše dělal na 1  a zápas v podstatě kontroloval. Nakonec soupeře ve 3.kole ukončil. Velký respekt protivníkovi, že bojoval co to šlo a velká gratulace našemu Ondrovi .

Děkuju všem co jste dorazili fandit a podpořit vaše kamarády a kolegy/ně z gymu . Josef Mudroch

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz