NOVINKY

MČR kickbox - máme všechny kovy!

MČR v kickboxu a tentokrát v Kladně. Za náš tým zde startoval Ondra Tauchman, Petr Dlugoš a Petr Novotný.

Byly to velké emoce na Mistrovství ČR v kickboxu a v K-1 na Kladně Českého svazu kickboxu. Ve stručnosti něco málo k zápasům:

Petr Novotný první zápas vyhrává pěkným výkonem na body. Finále se, ale bohužel nepovedlo a Petr prohrává s velmi zkušeným soupeřem. Nakonec získává stříbrnou medaili a obrovskou zkušenost.

Petr Dlugoš v dost tvrdém prvním souboji prohrává na body a odnáší si zraněnou přední nohu. Nakonec, ale Petr nastupuje do souboje o třetí místo a tam dře jak zvíře a urve pro sebe (důležitý) a velmi cenný bronz .

Ondra Tauchman nastupuje do disciplíny kickbox lowkick ve váze -75kg. První zápas ve vysokém tempu vyhrává a čeká ho finále. Do finále jsme Ondrovi (doporučili) větší tvrdost a Ondra vše plní a vítězí v prvním kole TKO. Ten kluk si zaslouží velký respekt .

Moc děkuji Lukášovi Mistrovi za jeho obrovskou výpomoc a pozici "druhého" nenahraditelného trenéra a Lucce Mudrochové za motivací pro kluky a vše kolem. Škoda, že nedorazil zbytek týmu podpořit kluky na jejich cestě bojem. Kladno je daleko .... chápu.

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz