NOVINKY

MMA zápasy - GCF 50

Říjnová příprava se u nás odehrávala v duchu ultimátních zápasů. Připravolali jsme se na pravidla mma (zápasí se v kleci a můžete nejen boxovat, kopat, ale i se "prát" na zemi.)

Soudobá nejdéle fungující MMA soutěž u nás - GCF, pořádala již svůj 50. večer ultimátních zápasů, tentokrát v Příbrami a i s naší účastí.

Úvodem galavečera byla i mma premiéra našeho Ondry Tauchmanna, který po tažení v K1 a po delší tréninkové přípravě skvěle zvádnul přechod do klece. Celý zápas se mu povedl, byl technický a divácky přitažlivý. Ondra si zde "pobyl" celé 3 kola a všechna byla skvěle zvládnutá. Logický game plan "zůstat v postoji a obstát ve wrestlingu" byl splněn a my jsme slavili zasloužené vítězství. Už teď jsme zvědaví na další Ondry zápas, ten nejbližší je v plánu opět v K-1 kickboxu.

Našim dalším zástupcem byl ve váze -70 kg Adam Šlingr. Po svém nešťastném těžším zranění ramene z minulého zápasu se těšil na další příležitost v kleci. Podporovalo ho jeho četné publikum. Možná právě atmosféra večera ho však natolik svázala, že jeho dovednosti zůstaly v Praze. Prohráli jsme ve druhém kole. Tentokrát to nějak nešlo... Ale ještě stále nemáme s Adamem tolik zápasových zkušeností. V tréninku se už naplno věnujeme zlepšení.

Na dopolední lize ve stejné hale proběhla ještě liga amatérské mma, kde v - 84 kg zápasil i náš David Červený. I přes doporučení trenéra Josefa Mudrocha na snížení jeho váhy, David chtěl obstát v této váhové kategorii. Bohužel, se ukázalo, že fyzicky je to velká přítěž a nevyhráli jsme. V další soutěži ho tedy uvidíme až v - 77 kg. 

Vše jsme si ale skvěle užili a máme do tréninku množství nových impulzů. Poctivá práce se vyplatila a tam kde je potřeba, zabrat, zabereme. Zabíráme tedy už teď a jdeme dál "cestou bojovníků". 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz