NOVINKY

Úspěšné zápasy na lize v Olomouci

Podzimní 4. kolo ligy kickboxu K-1 zahájilo druhou polovinu sezóny. Hotel Clarion v moravské Olomouci opět přivítal bojové sporty.

Náš tým měl tentokrát skvělé zastoupení a 6 skvělých zápasníků. I když se tentokrát boje konaly v kleci a ne v ringu, my zápasili v kickboxu K-1. Proč v kleci? Současně totiž vše probíhalo společně s ligou MMA a následným galavečerem dle těchto pravidel. My chystáme zápasníky do mma až na další kolo ligy ve středočeské Příbramy vzhledem k fázím tréninkové připravenosti. Po intenzivním letní přípravě a náročném soustředění, byly zápasy v kickboxu první prověrkou na další část zápasové sezóny. Výprava do Olomouce čítala 14 lidí.

Za zástupce Mudroch teamu měli premiéru Lukáš Laněk (kat. - 67 kg), Petr Novotný (kat. - 71 kg), a Tomáš Vecko (kat. - 91 kg) a za děvčata poprvé v K-1 i Viktorie Bulič (kat. - 52 kg). K nováčkům se přidali i zkušenější zápasníci Ondra Tauchman (kat. -75kg) a Petr Dlugoš (kat. - 75 kg).

Radost nám dělá naše týmová kladná bilance  4:2 (4 výhry a 2 prohry). Štastní vítězové i smutnější poražení (a jejich zápasy )byli:

Lukáš Laněk - Fyzicky velmi náročné tempo zápasu nasadil hned na začátku a držel si ho až do konce. Stejně jako v tréninku šel do všeho naplno a sebejistě. Vítězství k nám došlo jednoznačně a skončilo verdiktem 3:0 na body.

Petr Novotný - Náš "Rytíř" se nenechal zaskočit velmi těžkým a více než sebevědomým protivníkem. Oponent se rozhodl od první chvíle pro knockout a šel si za ním. Až nás chvílemi skoro děsil. S každou další Petrovou kontrou a protiútokem, však jeho ego ztrácelo na váze a nakonec jsme zvítězili před časovým limitem RSC po druhém odpočítání soupeře. Nakonec rozhodlo Petrovo dobře načasované koleno na střed těla soupeře.

Ondra Tauchman - Tichý člověk jako Ondra určitě mnohé zaskočí svým bojovým postojem a tvrdou pracovitostí v tréninku i v zápasech. Ale i introverti jsou nebezpečnými bojovníky a za muže určitě mluví činy. A ty pak mají o to větší váhu. Tentokrát proti nám stál nevyzpytatelný soupeř. Používal otočky a další podobné nepříliš časté techniky. Nakonec se však prosadil náš "stabilnější" styl a i po sérii některých nepříjemných úderů jsme zvítězili. 

Petr Dlugoš - Neústupný Petr si šel pro další vítězství. Především zadní Petrovi direkty rozhodly o naší bodové převaze. Druhý den po zápase Petr odjel relaxovat na dovolenou. Zaslouženě.

Viktorie Bulič - Vika je technický typ a tak zápas vypadal skvěle. Naše soupeřka měla však vždy o pár prosazujících se úderů víc a nakonec jsme bodově prohráli. Viktorii chybí (a snad ne na dlouho) intenzivěnější koncový tah, kde by přesvědčila rozhodčí o svých kvalitách, které v ní určitě jsou. Víme na čem pracovat a držíme Viktorii palce.

Tomáš Vecko - Tomášův zápasový den byl podobný jako celý jeho zápas. Na brzký ranní vlak dorazil, ale téměř na sekundu s odjezdem. Váhu udělal až na druhé převážení. Zápas vyhrával, ale v posledním kole ho i po bodovém náskoku porazil soupeř. První zkušenost byla tedy taková polovičatá. Škoda, protože zápas mohl skončit v naše vítězství, které bylo na dosah. Ale příště už určitě bude vše 100% a my se těšíme na další fight.

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz