NOVINKY

Dětský kickbox - nábor

Už se těšíme se na naše malé bojovníky! Trénujeme je rádi, protože věříme, že bojové sporty jsou skvělé již od útlého věku. V tréninkám ctíme disciplínu, čest a rozvíjíme fyzickou kondici a obratnost.

Pokud máte doma malého člověka, školáka ve věku 6 - 12 let a zlobí vás nebo naopak chcete, aby byl průbojný a připravený se umět bránit, zkuste s ním přijít na kickbox.

A jestli vám básní o tom, že chce bojovat a vy se o něj bojíte, přijďte také. Třeba se vám změní úhel pohledu na bojové sporty. Jsme tělem i duší sportovci, ale připraveni se kdykoliv bránit. Člověk by neměl být bezbranný tvor. Bojové sporty jsou nejkomplexnějšími sporty a řádí se na vrchol ve fyzické i psychické připravenosti člověka. Zahrnují sílu, vytrvalost, rychlost, obratnost. Jsou celoživotní cestou a výzvou. Neustále i na konci života se máte co učit. A proto je pořád děláme. Tolik desítek let a stále nás to baví, stále se je co učit. 

A jak vypadají samotné tréninky? Skládají se z rozcvičky formou hry a atletických i gymnastických cvičení pro rozvoj koordinace. Největší částí lekcí jsou nácviky technik úderů a kopů (do vzduchu, pytlů, rukavic soupeře) a jejich obran. Tělo člověka se rozvíjí všestranně a u takto komplexních sportů nedochází ke svalovým disbalancím. Tělo je pružné, silné a pohyby jsou krásné a plynulé.

Kickbox, thai box v dětské formě (a vlastně i té dospělé) je o tom, kdo dá víc bodů. V podstatě je to hra na babu, kdo se víckrát dotkne soupeře a vyzraje na něj. Vyhrává ten s více body, ten chytřejší a rychlejší. Zvítězit lze různými cestami a styly. U nás nerozhoduje primárně pohybový talent, ale komplex vlastností. A třeba i ten komplex chtít něco dokázat ... tréninkem, disciplínou a pokorou.

A jestli pořád čtete a chcete dorazit, stačí přijít k nám do Boxerny Mudroch teamu na Smíchov (Křížová 1018/6). Popřípadě nám zavolejte: 776 597 008.

Tréninky probíhají po celý školní rok v úterý a čtvrtek od 16:30 do 17:30 (s vyjímkou státních svátků a prázdnin).

Tak hurá do bojového!!!!! 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz