NOVINKY

Mistrovství ČR v K-1, MMA

Týden před vysvědčením 22. 6. 2019 se bojovalo o nejcennější medaile na národním šampionátu v pravidlech kickboxu K-1 a MMA. Tentokrát mistrovství proběhlo v Praze na Balkáně.

Jako naši jedinou zástupkyni jsme nasadili Míchaelu Bendlovou. Svými výkony a super kladnou bilancí jsme Míše důvěřovali v boji o medaile a poslali ji mezi šestnáct provazů v pravidlech K-1 kickboxu (nejpopulárnější disciplína kickboxu, plnokontaktní dynamická forma, kde jsou dovoleny všechny údery a kopy, s vyjímkou klinče a úderů lokty).

Míša je jako bývalá atletka opravdová sportovkyně, která je urputná a chce vítězit. Shazování ji i do nižší váhové kategorie - 56 kg  (přes její výšku 175 cm a osvalenou postavu) nedělá problémy.

V prvním eliminačním zápase bleskurychle zvítězila během první minuty technickým KO, kde uplatnila svou vyšší postavu a kolenem na hlavu soupeřce neumožnila dále pokračovat.Tato výhra ji posunula dále do semifinále. Zde se však potkaly dvě rivalky ze závodů z minulého týdne. I tentokrát naši Míšu přebodovala dlouholetá reprezentantka Klára Strnadová. První kolo Míša místo plánovaného boje v ústupu postávala a bodově ztrácela. V dalších kolech byla o to víc aktivní, Strnadová však zkušeně kontrovala a vyhrála především svými vysokými kopy 3:0 na body.

Michaela Bendlová tak získala bronzovou medaili a stala se II. vicemistryní ČR v K-1. Mudroch team se zablýskal dalším cenným kovem a pýchou. Gratulujeme moc, Míšo.

A samozřejmě celému týmu děkujeme za podporu na místě a všem vám přejeme krásné léto a prázdniny. My trénujeme dál (viz. rozvrh) užíváme léta a chystáme zbraně na září. Další výzvy čekají. A jestli soupeři odpočívají... ?