NOVINKY

A zase to MMA, tentokrát GCF 47

Naše cesta ve smíšených bojových uměních - MMA pokračuje. Filip Hučín již otevřel svou profesionální kariéru v kleci na Slovensku a nyní přišel zhodnotit své další drily z tréninků na galavečer GCF.

Celým světem hýbou novodobé gladiátorské hry v kleci. Boj v postoji i na zemi v profesionálních pravidlech bez chráničů je to nejtežší, co lze ve sportovním zápolení zkusit, chcete-li se porovnat opravdu tváří tvář druhému. A opravdu to není lehká "překážka",  Tady nejde o to běžet vedle sebe nebo hrát míčové hry... Je to boj. Samozřejmě s kvalitou soupeřů roste i obtížnost a výška překážky. Ale pořád zůstává ve hře otazník předčasného ukončení - knockoutu či submise, kdy vás může soupeř kdykoliv "ukončit". Je to spravedlivé... Šanci má každý.

A jak to dopadlo na konci ledna v nymburské sportovní hale?

Filip Hučín (Mudroch team Praha) vs. Jakub Kukla (Penta gym Praha), aneb zápas kde nebyl favorit. Filip byl méně zkušený v mma, ale profesionální výborný thajský boxer, Jakub Kukla byl naopak skvělým grapplerem a amatérským mma fighterem, v profesionálech  však neměl výraznější výhry... Šance byly oboustranně vyrovnané. 

Naše hra byla taktická, zůstat v postoji a nespěchat za ukončením. Minulý zápas Filipa byl defenzivní na zemi a opravdu se nám nedařilo. Tentokrát jsme samozřejmě chtěli eliminovat tenhle scénář a udržet naši hru. A dařilo se. Na zápas se ostatně můžete podívat v archivu Nova Sport 2.

Filip se od začátku držel v postoji. Kukla se sice opravdu snažil boxovat, ale samozřejmě to není primárně striker. Jeho údery spíš jen eliminovali náš útok. Naopak se Kuklovi podařilo dostat našeho Filipa na zem. Nenastala však žádná submise a boj se opět odehrával v postoji. Došlo i na lokty a pár krvavých šrámu. V posledním kole už začala být výraznější dominance Filipa a jeho kondiční připravenost a přesnost v zásazích. Filip Hučín s Mudroch teamem v "zádech" zvítězil 3:0 na body!!! Ujistil se tak ve svém dalším kroku na cestě bojových sportů. Gratulujeme celému týmu (i sobě tedy :-) a těšíme se na jeho další zápas v oktagonu, který bude tentokrát na Slovensku v podhůří Tater. Více na našem FB a Instagram profilu. MT

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz