NOVINKY

Letní tréninkový kemp za námi...

Báječné to bylo. Skvělé, nemáme slov. Relax v aktivním slova smyslu. Uproštřed krásné přírody se skvělými lidmi.

Poslední červencový týden jsme strávili v Orlických horách na statku Hamernice uprostřed luk, polí a lesů. Motýli nám létali do pokoje, slunce svítilo, všude vonělo dobré jídlo. A není to romantický film plný kýče... 

Odtrénovali jsme 16 tréninků, stálo to litry potu, ztracené kila, hodně sebezapření a překonávání se. Trénink thai boxu a mma přeci jen je těžký, ale nese své ovoce! K dispozici jsme měli krásnou tělocvničnu, ale bylo tak hezky, že jsme trénovali na čerstvě posekaném trávníku, loukách a hřišti. Tréninky šly rozložit na jednotlivé fáze, pro vše byl prostor. Běhali jsme, spárovali, lapovali. Využili jsme terénu a možností usedlosti i našich fyzických možností.

Tréninky byly intenzivní, ale oproti Praze byl ten neskonalý komfort času a klidného prostředí okolo. I bojové sporty lze prožívat v harmonii :-). Ve volném čase jsme měli k dispozici bazén a saunu (a ta se i ve vedru hodila na shazování před zápasem na Oktagon 7). Městečko Rokytnice bylo 2 km daleko, ale nechtělo se nám ani odjíždět. Grilovali jsme a vařili, opékali buřty. Společně jedli a relaxovali. Vůbec jsme netušili kolik tak skvělých jídel existuje. A kolik lidí u nás umí vařit a rozumí jídlu. Prostě taková "fyzicky velmi náročná" dovolená s přáteli.

Poslední den byl ve znamení trenérů Filipa Hučína a Martina Rica, my museli odjet na vážení na Oktagon 7 a v sobotu po příjezdu jsme se všichni zase hned sešli v Praze na Štvanici na tomhle galavečeru MMA. Ale to už je zase jiná kapitola...

Prostě děkujeme opravdu ze srdce moc všem, za tak skvělé chvíle a vaši důvěru. Doufáme, že jste si to užili a budeme stříhat metr do dalšího roku. Příští léto jedeme znova, máme zde rezervované 2 turnusy:

17. - 24. 8. 2019 soustředění thai box, mma dospělí

10. - 17. 8. 2019 letní tréninkový kemp pro děti 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

Galerie

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz