NOVINKY

Thajský box, tréninky pro začátečníky

Nejste si jisti, zda i vy můžete začít? Připadá vám, že jste v "divném" věku, vidíte se nešikovní nebo neforemní? Ale i přes tyto pochybnosti, stejně vás zajímají výzvy a trénink bojových sportů? Je to i váš sen?

Zapomeňte na argumenty ostatních, pochybnosti z dětství a školy, kdy vám bylo řečeno, že například: "Už je pozdě. Vy to nikdy nedokážete. Nemá to cenu. Jste bez talentu..."  a podobné řeči těch, kteří nechtějí, aby na tom někdo byl lépe, protože by museli také začít něco dělat. 

Trénovat bojové sporty můžete v jakémkoliv věku a máte-li odhodlání a disciplínu můžete se utkat s těmi nejlepšími. Thajský box (thaibox) je ta největší výzva, která vás v ringových sportech může potkat. Trénink i v kondiční formě je velmi dynamický, a má ty největší výsledky (vysoká kondice, redukce tuku, zvýšení podílu svalové hmoty, síly, koordinace i sebevědomí). Především přes všechno úsilí je to láska (a zábava) na celý život. 

Máte-li sen, něco (sobě) dokázat a máte-li vůli, nenecháme vás to nikdy vzdát. Vše myslíme vážně. Stačí začít. Přijít tedy můžete... Další konkrétní informace o trénincích jsou zde:

Náborové lekce pro nováčky probíhají v naší boxerně dle rozvrhu 

PONDĚLÍ + STŘEDA - v 19:15

ÚTERÝ + ČTVRTEK - v 18:00 

Jedná se o především technické a kondiční tréninky. Prvotním cílem je se naučit od začátku správně všechny údery a kopy. Nelze opomenout i cvičení pro rozvoj fyzické kondice (práce na boxerských pytlích, jednoduché posilování), která nelze v bojových sportech vynechat.

Mohou přijít všichni nadšenci (muži a ženy) starší 12 let (pro mladší sportovce máme dětský kickbox) Na první tréninky s sebou stačí pouze sportovní oblečení. Později si pořídite boxerské rukavice a chrániče (stejně jako na lední hokej brusle). S doporučením kde a jaké koupit vám rádi poradí trenéři, na trénincích.

Naši boxernu najdete v blízkosti Smíchovského nádraží na adrese: Křížová 1018/6 (bývalý tovární areál), budova F u komína, Praha 5, Smíchov. Těšíme se na všechny z vás, kdo přijdou a chtějí "opravdu" trénovat. Právě začínáme.

Mudroch team - trenéři                

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz