NOVINKY

Thai box pro nováčky

Přijďte na trénink pro ty, co jsou zcela nepolíbeni jakýmkoliv bojovým sportem. Můžete začít úplně od začátku s thaiboxem a kickboxem K-1, u nás v boxerně na pražském Smíchově.

Náborové lekce probíhají dle rozvrhu: 

PONDĚLÍ + STŘEDA - v 19:15 (Nově tyto lekce trénuje J. Mudroch hlavní trenér MT.)

ÚTERÝ + ČTVRTEK - v 18:00 (Trenér Filip Hučín, profesionální zápasník thaiboxu, reprezentant ČR)

Jedná se o především technické a kondiční tréninky. Prvotním cílem je se naučit od začátku správně všechny údery a kopy. Nelze opomenout i cvičení pro rozvoj fyzické kondice (práce na boxerských pytlích, jednoduché posilování), která nelze v bojových sportech vynechat.

Mohou přijít všichni nadšenci (muži a ženy) starší 12 let (pro mladší sportovce máme dětský kickbox) Na první tréninky s sebou stačí pouze sportovní oblečení. A jaké jsou další náklady na tento sport? Samozřejmě pokud chcete pravidelně trénovat je potřeba si později pořídit boxerské rukavice atd. (stejně jako na lední hokej brusle). Náklady na jejich zakoupení jsou však malé (např. rukavice již za 500 Kč, bandáže 100 Kč, chrániče holení 700 Kč). S doporučením kde a jaké koupit vám rádi poradí trenéři, ale například je lze zakoupit v obchodních retězcích se sportovními potřebami (levnější fitness varianta) nebo například na http: https://www.fighter-shop.cz nebo https://www.hayashi.cz , v jejichž kamenných prodejnách (Smíchov, Butovice) máme pro naše členy slevu.

Najdete nás v blízkosti Smíchovského nádraží na adrese: Křížová 6 (bývalý tovární areál), budova F, Praha 5, Smíchov. Těšíme se na všechny z vás, kdo přijdou a chtějí "opravdu" trénovat. Právě začínáme.

Mudroch team - trenéři                

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz