NOVINKY

Nábor dětí - KICKBOX

Pokud máte rádi bojové sporty stejně jako my, můžete přivést vaši ratolest na naše tréninky kickboxu pro děti! Trénujeme všechny děti školou povinné.

Pro mladší děti ve věku 6 - 12 let (školáky) máme každé ÚTERÝ a ČTVRTEK od 16:30 lekce kickboxu. Hodiny vedou naši zkušení trenéři a úspěšní sportovci. Více o našich trenérech najdete v sekci zde: http://mudrochteam.cz/cz/tren--i/ .

Starší z dětí (od 12 let) mohou přijít již na klasické tréninky thaiboxu (náborové hodiny - viz. náš rozvrh zde: http://mudrochteam.cz/cz/rozvrh/). Metodika u starších dětí je již odlišná. 

A co děti čeká na tréninku? Prvotní a základní prioritou je všestranný pohybový rozvoj a zlepšování koordinace. Samotné techniky úderů a kopů začleňujeme postupně. Učíme se techniky do vzduchu, boxerských pytlů, lap a především ve hře s ostatními dětmi. Celý kickbox je v podstatě dětská hra "na babu". Cvičíme postřeh, obratnost a i fyzickou kondici formou hry a zábavných cvičení. Dětský trénink trvá 60 minut vzhledem k udržení koncetrace dětí. Nebojte se žádných tvrdých úderů. Dítka vám předáme pouze energicky vybitá, žádné krvavé rvačky se u nás nekonají. 

Jestliže jste se rozhodli zkusit kickbox nebo thai box, stačí dorazit. Není třeba žádné rezervace ani objednání. Trénink pro děti (žáky základní školy) stojí 100,- Kč. Je možné si i zakoupit permanentku na 10 tréninků za 850,- Kč, která platí 2 měsíce. S sebou stačí jen sportovní oblečení. Později se pořizují i boxerské rukavice (od 500,- Kč) a chrániče (od 400,- Kč ). Máte-li další otázky, můžete nás kontaktovat na tel. 776 597 008. 

Budeme se těšit na nové šampiony, ty hodné i ty zlobivé. Nikdy totiž nevíte, kým můžete být v dospělém věku. MT

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz