NOVINKY

Nábor děti - únor 2019

Hledáme malé raubíře i tiché kluky, hodné i zlobivé holky a i budoucí šampiony. Pokud máte rádi bojové sporty stejně jako my a chcete u svých dětí budovat disciplínu, přiveďte je k nám na trénink dětského kickboxu.

Děti čekají tréninky plné her, ale i dřiny a učení se novým věcem. Předáme vám je vybité a šťastné, Pokud chtějí mohou i později závodit. V budoucnu je čekají třeba i trofeje z těch nejvyšších soutěží světa. Ale nepředbíhejme...

Jak se trénuje u nás?

Žijeme celým srdcem bojovými sporty a je to naše životní cesta. Jsme profesionální sportovci a trenéři. Snažíme se všem našim členům, těm malým i dospělým předat především celoživotní přístup ke sportu. V pokoře a disciplinovatnosti se snažíme dojít k velkým cílům. Více o našich trenérech najdete v sekci zde: http://mudrochteam.cz/cz/tren--i/ .

Kdy a kam přijít?

Nábor dětí na letní semestr stále probíhá i v měsíci březnu.Cenu vám rádi upravíme dle počtu tréninků v semestru.S sebou stačí jen sportovní oblečení.

Trénujeme každé ŮTERÝ a ČTVRTEK od 16:30 (do 17:30) v naší boxerně na Smíchově (Křížová 1018/6, Praha)

Tréninky jsou určeny pouze pro školáky od 6 do 12 letStarší z dětí (od 12 let) mohou přijít již na klasické tréninky thaiboxu (náborové hodiny - viz. náš rozvrh zde: http://mudrochteam.cz/cz/rozvrh/). Metodika u starších dětí je již odlišná.

Co děti čeká na tréninku? 

Prvotní a základní prioritou je všestranný pohybový rozvoj a zlepšování koordinace. Samotné techniky úderů a kopů začleňujeme postupně. Učíme se techniky do vzduchu, boxerských pytlů, lap a především ve hře s ostatními dětmi. Celý kickbox je v podstatě dětská hra "na babu". Cvičíme postřeh, obratnost a i fyzickou kondici formou hry a zábavných cvičení. Dětský trénink trvá 60 minut vzhledem k udržení koncentrace dětí. Nebojte se žádných tvrdých úderů. Dítka vám předáme pouze energicky vybitá, žádné krvavé rvačky se u nás nekonají. 

Kolik stojí tréninky?

První náborový trénink lze zaplatit samostatně = 150,- Kč. Nebo si rovnou můžete koupit permanentku na nový semestr. Samostatně placené další tréniky u dětských kurzů nemáme.

Cena letního semestru (1. únor - 17. červen 2019)

= 2 500,- Kč (1 trénink týdně) nebo 4 000,- Kč (2 tréninky týdně), Dle dohody, nastoupí-li vaše dítě později. Máme uvolněné místo.

Platby členských příspěvků jsou u nás možné pouze v hotovosti na recepci. 

Jak se přihlásit?

Zavolejte nám na tel.. 776 597 008 (Lucie Mudrochová) a případně vám i zodpovíme vaše další otázky nebo nám napište e-mail: mudrochovalucie@gmail.com. A pak samozřejmě doražte na trénink, kde s vámi vyplníme přihlášku. 

S sebou na první tréninky stačí jen sportovní oblečení. Později se pořizují i boxerské rukavice (od 500,- Kč) a chrániče (od 400,- Kč ). Budeme se těšit na nové šampiony, ty hodné i ty zlobivé. Nikdy totiž nevíte, kým můžete být v dospělém věku...

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz