NOVINKY

Galavečer Písek, Jan Štengl

Další profesionální zápas našeho Jana Štengla na galavečeru v Písku. Honza se po čtrnácti dnech vrací do ringu a to opět v pravidlech K-1.

Dostala se nám do rukou nabídka na zápas pro našeho Jana Štengla na galavečeru v Písku. Honza je bojovník, který sice nestíhá úplně každý trénink tak jak má, ale v zápasech bojuje jako lev. Jeho soupeře jsme neznali vůbec, ale boj je boj a tak jsme trénovali každý možný trénink naplno. Před samotným galavečerem v Písku jsme s Luckou Mudrochovou absolovali sparingový dvoudenní pobyt v Polsku, který skončil v sobotu ve 13:00 v Lodži. Poté jsme však absolvovali bleskový přesun zpět do Čech a chtěli překvapit náš tým. Po cestovním masakru jsme dorazili do Písku a začala samotná koncentrace na zápas našeho Honzy.

Gala probíhala v né úplně pěkných prostorech a přirovnávám to k takovým devadesátým létům, ale i tak to mělo své kouzlo. V samotném zápase na našeho svěřence čekal (podle mě) bývalý taekwondista v otočeném gardu a dost nepříjemný soupeř. Honza však držel taktiku a pěkně zkracoval vzdálenost tvrdými kombinacemi na spodek soupeře, které zakončoval předním lowkickem. Soupeře každý další kop na nohu odrazoval od pokračování v boji a nakonec rozhodčí ukončil zápas na TKO ve 3. kole. Výhra tedy byla doma a Honza si zasloužil velké díky za předvedený výkon. Po šíleném cestovním dni nás teda čekala už jen cesta domů do Prahy.  

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz