NOVINKY

MG fight night gala, Pardubice

Již potřetí jsme byli hosty galavečeru pardubického klubu Macak's gym. 2. prosince 2017 jsme tak již poněkolikáte "okusili" protivníky, kteří jsou vždy na svůj vrchol sezóny více než dobře připraveni. V konferenčním sále pardubického Atria se odehrál další ze skvělých večerů mezi 16-ti provazy.

Tentokrát zastupoval Mudroch team náš Filip Hučín. Před třemi roky tu porazil ve svém prvním profesionálním zápase Sebastiana Bytiqiho, před dvěma lety tu prohrál s Jakubem Kroftou (v následujícím roce své skóre s tímto zápasníkem vyrovnal na 1:1) a letos startoval proti nejzkušenějšímu pardubickému reprezentantovi Lubošovi Lesákovi.

Lesák je několikanásobný mistr ČR v thajském boxu a je velmi zkušený. Není tak dravý jako jeho mladší kolega Jakub Krofta, ale o to více si čeká na své momenty v zápase. Přeci jen je velmi zkušený. S Filipem se utkali v thajském boxu. Zápas byl vypsán v profesionálních pravidlech na 3 kola po 3 minutách.

Od začátku zápasu byl náš Filip opatrnější a méně výbušný než obvykle. V prvním kole přistoupil na vyčkávací tempo Lesáka, dopomáhal k tomu i rytmus thajské doprovodné hudby. Nutno říct, že toto není Filipův styl. Možná byl opatrnější vzhledem k nedávnému tržnému zranění, které bylo následkem právě rychlého útočného ataku. V tomto případě však nebylo žádoucí. V druhém kole již srovnával skóre, v klinčích měl více než aktivní strhy. Třetí kolo bylo podobné druhému. Lesák hrál stále svou hru a bodově byl duel vyrovnaný. Těžko říci zda jsme objektivně hodnotili situaci. Ale samozřejmě jsme přáli vítězství našemu Filipovi Hučínovi. 

Duel nakonec dopadl bodově ve prospěch domácího Luboše Lesáka. Tentokrát nám to na vítězství nestačilo. Vždy chce jeden zvítězit víc. Touha Filipa zústala nezúročená. Náš zápasník se však těší i na odpočinek a přípravu do další sezóny. Vidíme to na jeho zápasy v dynamičtější K-1 a určitě zkusíme i MMA. Máme na to minimálně celý rok 2018. Přejeme Filipovi i ostatním krásný zbytek sezóny do konce roku. Pár akcí je ještě před námi, i když spíše v tréninkové formě. Mějte krásný den a buďte stejně jako my každým dnem blíže svému cíli. MT

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz