NOVINKY

MMA - nábor a nové tréninky

S novým školním rokem začínají i nové tréninky MMA. Hodiny jsou určeny pro všechny nadšence i úplné začátečníky. Jsou také velmi rozvíjející i pro naše stávající členy (pro rozvoj nových technik a koordinačních dovedností, síly a kondice).

Uvítáme úplné nováčky a začátečníky (muže i ženy od 14 let). Horní věková hranice je neomezená jako u všech našich lekcí. Nemusíte se předem nikde přihlašovat ani rezervovat hodinu. Stačí dorazit nebo v případě dalších otázek, nás můžete určitě kontaktovat zde: http://mudrochteam.cz/cz/kontakt/.

Tréninky jsou od 1. září vypsány na tyto časy: 

PO - 18:00 MMA (boj v postoji), trenér Pepa Mudroch 

ÚT - 19:15 MMA - nábor (boj na zemi, grappling), trenér Martin "Rico" Tobola

ČT - 19:15 MMA - nábor (boj na zemi, grappling), trenér Martin "Rico" Tobola

+ pro úplné začátečníky, kteří chtějí samozřejmě trénovat i boj v postoji doporučujeme jako další trénink jakýkoliv náborový trénink thaiboxu (kde se naučí nejprve úplný základ postoje a potom naváží specializovaně na postoj pro MMA)

A co je MMA? MMA (mixed martial arts) jsou pravidla boje, kdy je možné bojovat v postoji a i na zemi.  Střetávají se zde různé bojové styly a v soutěžích v něm startují jak hvězdy thaiboxu, tak brazilského jiu-jitsu, juda, karate atd. Jedná se o nejrychleji rostoucí sportovní odvětví na světě. Zápasí se nejčastěji v oktagonu (kleci) a nejznámější soutěží je americká UFC.

Naše tréninky se skládají jak z nácviků technik na zemi tak i v postoji a provázet jimi vás bude Martin "Rico" Tobola  (za sebou má řady úspěšných zápasů v bjj i mma a my jej rádi trenérsky hostíme u nás) a Pepa Mudroch (v trénincích postoje - thaiboxu pro mma). 

Na první hodiny potřebujete pouze sportovní oblečení (triko s rukávy, ještě lépe elastický rashguard a kalhoty nebo kraťasy) a touhu se něco nového naučit. 

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

VIDEOGALERIE

VÍCE VIDEÍ

FACEBOOK

AKCE

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz