NOVINKY

Soustředění srpen 2016

Konečně jsme definitivně našli nejlepší "destinaci" pro naše soustředění toto léto. Dlouhoočekávaná událost je tady! Soustředění samozřejmě bude, a to 5 dnů a 4 noci v srpnu (10. - 14. 8. 2016) ve Špindlerově Mlýně (Bedřichově).

Naším domovem pro tuto chvíli bude Vojenská ozdravovna Bedřichov *** superior hotel. Název je trochu záludný, ale jedná se o velký hotel se sportovním zázemím a také vlastním aquaparkem (bazén 25 m + tobogán + výřivky apod.). Tréninky budou probíhat několikrát denně v zázemí hotelu i v okolní přírodě. Rezervovánu máme i hotelovou tělocvičnu. Na programu jsou samozřejmě tréninky thai boxu, ale i atletika a další kondiční cvičení. Přesný tréninkový rozpis bude až na místě. Ale počítejte se sportovní zátěží po celý den. K regeneraci zde máme bazén, výřivky, sauny a horský vzduch. Začínáme ve středu 10. 8. v odpoledních hodinách 1. tréninkem. Fotografie místa naleznete vpravo v přiložené fotogalerii nebo zde: http://www.volareza.cz/index.php?s=cs-BE

Počet osob je, bohužel, velmi omezen, a to na 25 osob. Jet mohou všichni naši členové - začátečníci i pokročilí. Samozřejmě bereme jen tréninkové nadšence, hlavní je především touha se zlepšovat. . 

Cena: 4 500,- Kč. V ceně je obsaženo ubytovani na 4 noci se snídaní, všechny tréninky a také každý den 75 minut ve Vodním ráji (aquaparku). Doprava na místo je individuální a není obsažena v ceně.

Platby jsou možné od úterý 10. 5. u Lucie Mudrochové v gymu na recepci. Jede prvních 25 platících členů. Nejpozdější datum úhrady je v pátek 10. 6. 2016. Storno je možné pouze do tohoto datumu (tj. 10. 6.). Po zkušenostech z minulých let, raději tuto skutečnost zdůrazňujeme. Rezervace a platby jsou pouze na vaše jméno a nelze je měnit.

<< zpět na výpis novinek

Diskuze

Galerie

Tréninky thaibox, kickbox Praha 5 Smíchov Mudroch team Tréninky thaibox, kickbox Praha 5 Smíchov Mudroch team Tréninky thaibox, kickbox Praha 5 Smíchov Mudroch team Tréninky thaibox, kickbox Praha 5 Smíchov Mudroch team Tréninky thaibox, kickbox Praha 5 Smíchov Mudroch team Tréninky thaibox, kickbox Praha 5 Smíchov Mudroch team Tréninky thaibox, kickbox Praha 5 Smíchov Mudroch team

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz