CHCI TRÉNINK

Předpokládáme, že jste u nás nikdy ještě nebyli a třeba je tohle i váš první kontakt s bojovými sporty. Jestliže zvažujete začít trénovat, jste tu správně. Členy přijímáme po celý rok. Naše lekce jsou otevřeny pro všechny zájemce od 6 let - muže, ženy, juniory a děti (pro úplné začátečníky i pokročilé). Horní věková hranice není vymezena, zdravotně však musíte být schopni zvýšené tělesné námahy. Vedeme několik forem lekcí od individuálních po skupinové. Trénujeme v boxerně v Braníku blízko Vltavy (X-fitness, Branická 48). S sebou stačí pouze sportovní oblečení (bez bot).

Jak u nás trénujeme?

Jestliže pořád přesně nevíte co si pod sporty jako thajský box/kickbox představit, vzpomeňte si na sportovní záznamy, kde se v ringu boxuje i kope. Pro představu tréninku si vybavte hollywoodské filmy s boxerskou tématikou. Podobně jako ve filmech vypadá i trénink našich bojových sportů. Učíme se ale nejen boxerské údery, ale i kopy (narozdíl od klasického boxu, kde se pouzívají jen údery rukou). Na tréninku se nemusíte bát nějaké "rvačky". Začátečníci u nás určitě nezápasí. Učíme se vše postupně. A jak trénink vypadá? Trénujeme techniky do vzduchu, do boxerských pytlů, nacvičujeme ve dvojicích, posilujeme, cvičíme koordinaci i postřeh.

Jak si zarezervovat trénink?

Je to jednoduché, vyberte si níže druh tréninku a zavolejte nám nebo napište. Rádi vám i osobně poradíme, pokud nevíte, co je pro vás vhodné. Zarezervovat trénink si můžete zde na tel:

776597008

774779977

e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Skupinové tréninky

Tréninky otevřené veřejnosti jsou vypsané omezeně a mohou na ně ale dorazit i úplní nováčci a noví zájemci. Jiné tréninkové časy pro veřejnost nevypisujeme. Pokud jste nováček a chcete dorazit je to možné  pouze ve dnech:

PONDĚLÍ: 19:00 - THAJSKÝ BOX

STŘEDA: 19:00 - THAJSKÝ BOX

Na recepci pouze ohlašte, že jdete na trénink thajského boxu s Mudroch teamem.

Cena: 200 Kč/trénink (členský příspěvek)

Malé skupiny

Vhodné pro lidi, co chtějí trénovat v menší uzavřené skupině (4 - 8 osob). Skupinky jsou rozděleny dle pokročilosti a účast v nich je podmíněna osobní dohodou s trenérem.

Termíny: Tréninky probíhají během celého týdne od 7:00 - 21:00 (dle obsazenosti). Po dohodě lze vypsat i úplně novou skupinu pro nováčky, například pro kolegy z firmy či rodinu, pokud bude mít skupina minimálně 4 členy.

Pokud máte zájem o tuto lekci, je nutné se osobně dohodnout s trenérem nebo nejlépe absolvovat u nás některý z tréninků (veřejný či individuální), abychom znali vaše fyzické schopnosti. Lekce jsou určeny pro vážné zájemce a pouze pro dlouhodobější spolupráci.

Cena: 250 Kč/osoba za trénink (členský příspěvek) + vstup do sportovního centra 150 Kč

Individuální lekce

Tréninky pro 1 - 3 osoby probíhají během celého týdne od 7:00 do 21:00 vždy po dohodě s trenérem. Pokud máte o tyto tréninky zájem, poprosíme Vás o kontaktování na tel.: 776597008. Lekce jsou pouze pro vážné zájemce. Cena za trénink (členský příspěvek) je 1000 Kč + vstup do sportovního centra 150 Kč.

Dětské lekce

Tyto tréninky jsou otevřeny pouze dětem od 6 let, kteří již nastoupili na ZŠ. Horní věková hranice je 12/13 let. Starší žáci už chodí jako junioři mezi dospělé. Tréninky jsou každé

PONDĚLÍ: 16:00 - 17:00

STŘEDU: 16:00 - 17:00

Více o těchto lekcích naleznete zde:

http://mudrochteam.cz/cz/detske-lekce/

Rezervace tréninků

Pro rezervaci nás kontaktujte zde:

Tel.: 776597008

774779977

E-mail: mudrochovalucie@gmail.com  

Galerie

Thai box - kick box, Praha 5 - Smíchov Trénink thai box - muay thai - kick box, Praha 5 - Smíchov Trénink thai box - muay thai - kick box, Praha 5 - Smíchov Trénink thai box - muay thai - kick box, Praha 5 - Smíchov Boxerna - mapa areálu, Křížová 6, budova F Dárkový poukaz - tréninky thaibox, kickbox Praha 5, Smíchov - Mudroch team

copyright (c) Mudroch team 2013

Facebook  YouTube.com  tel.: 776 59 70 08, e-mail: mudrochovalucie@gmail.com

Webdesign: Lukasdesign.cz